BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Biz Kimiz?

Gezievim.com' a  Hoş Geldiniz.

 

1996 yılından bu yana binlerce kişiye gayrimenkul kiralama ve satın alma servisi sunan; Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım portalına hoş geldiniz!

 

Size kendimizi daha yakından tanıtmak isteriz.

 

Gezievim.com, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı konusunda hizmet veren, Uluslararası bir organizasyondur. Gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış kurucuları, Ekspertiz ( Değerleme ) uzmanları ve yardımcı personel kadrosuna sahip olan şirketin Merkezi  İstanbul’da bulunmaktadır. Kurulduğu 1996 yılından itibaren Emlak sektörünü Dünyada ve Türkiye’de araştırarak şu andaki yapısını oluşturmuş bir kuruluş olup, Gayrimenkul ile ilgili Danışmanlık, Proje Yönetimi, Gayrimenkul Geliştirme / Yatırım, Alım-Satım-Kiralama ve Ekspertiz hizmetleri yapmaktadır. Kurumsal olarak büyük projelere tanıtım ve pazarlama hizmetleri vermektedir. Gezievim.com, gerektiğinde konusunda uzman yerli ve yabancı firmalarla da işbirliği yapmaktadır.

 

Organize çalışma koşulları içinde önemli bir yer tutan Büyük Web veri tabanı, Bilgi işlem ve İletişim ağı Merkez ve Bölge ofislerinde hazır ve işler durumda hizmet vermektedir.

 

İlkeli, deneyimli ve çağdaş bir kuruluş olan Gezievim, aynı nitelikte olan ve aynı amacı taşıyan Kuruluş ve Kişilere, Bölge ofisi olarak birlikte çalışmayı önermektedir.

 

Şirketin ana hedefi; kamu ve özel sektörün Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi, Alım-Satım-Ekspertiz konularındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sorunlarına kalıcı çözümler geliştirmek için verimli, etkin ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.

 

Gezievim.com , bütün bir yıl özveriyle çalışan, bu çalışmaların neticesinde tüm yorgunluğunu kısa sürede atabilmek için  maddi ve manevi olarak büyük tasarruflara katlanarak tatile çıkmak isteyen siz değerli müşterilerimizin en uygun fiyata, en kaliteli gayrimenkul alabilmeniz adına , bir diğer deyimle size en iyi Gayrimenkul Yatırımı sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 21 senelik Gayrimenkul Konut Kiralama / Satma / Barter, tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 1996 yılında kurulmuştur.

 

Alışıla gelmiş, rutin ve sıkıcı bir tatil anlayışını baştan aşağıya değiştirebilmek oldukça zor ve  bir o kadar da uzun bir yol. Yüzlerce, binlerce kişi içerisinde, hatta tanımadığınız insanlar ile aynı yerde yemek , aynı havuzu kullanmak, her şey için sıraya geçmek, saygısız insanlar yüzünden, rahatlayacağınız yerde, stresinizi ikiye katlamak, sarhoş insanlar ile kavga etmek, mahrumiyetinizi tam olarak koruyamamak, istediğiniz rahatlıkta davranamamak, yemek için, havuza girmek için vs. tüm faaliyetler için saat sınırı konulmasından insanların hoşlanmadığını ama mecbur kaldıkları için otelleri veya tatil köylerini tercih ettiklerini biliyoruz. 

 

Özellikle ilk olarak Avrupa'da uzun yıllardır yapılan, son yıllarda ülkemizde de popüler olmaya başlayan ve hatta son iki yıldır en üst seviyelerde rağbet gören villa tatili en rahat ve en huzurlu tatil olarak benimsenmiştir.

 

Özellikle balayı çiftlerinin, başbaşa, hiç kimse rahatsız etmeden beraberce müstakil havuzda yüzmek istemeleri, çekirdek ailelerin çocuklarıyla beraberce güneşlenmek, istedikleri zaman havuza girmek ve diledikleri şeyleri sınırsızca yapmak istemeleri, kalabalık ve geniş aileler veya arkadaş gruplarının aynı çatı altında hep beraber eğlenmek ve gerçek tatilin tadını çıkarmak istemeleri bu tatil şeklini tetiklemiştir.

 

İstediğiniz zaman uyanmak, dilediğiniz yemeği pişirmek, zaman sınırı olmadan gece bile yüzme havuzunu kullanmak, tesettürlü bayanların dilediği gibi güneşlenmesi ve daha bir çok güzellik Kiralık Villa tatilinde. Biz, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre en uygun villayı ve yazlığı, bir çok farklı tatil bölgesinden, titiz bir şekilde araştırıp bularak, web sitemiz üzerinden size sunuyoruz. Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık seçeneklerini ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Misyonumuz

 

• Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamak.

• En etkin ve verimli teknolojileri kullanarak, bunu hem iç hem dış müşterilerimize etkinlikle sunmak.

• Teknolojinin gayrimenkul sektörüne entegrasyonu ile profesyonel bir kurumsal yapı oluşturmak.

• Çalışanlarımıza verimli bir iş ortamı sağlamak suretiyle müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek.

 

Vizyonumuz

 

En üst seviyede iç ve dış müşteri kalitesi ve mutluluğu yaratmak, güvenli seyahat hizmetlerini sunmak suretiyle de Türkiye turizm gayrimenkul sektöründe kaliteli ve sürekli bir marka olmak.

 

Kalite Politikalarımız

 

• En modern teknolojiyi kullanmak.

• Sağlıklı, olumlu ve verimli çalışma koşullarını sağlamak.

• En kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak.

• Geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğini doğru bilgi müşterilerine sunmak

 

Kiralık villa konusunda uzman personelimizin sizler için özenle seçtiği kiralık villa ve kiralık yazlık seçeneklerinden oluşan tüm kiralık villa ve kiralık yazlık seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir. Kiralık villa seçenekleri arasında belirli özellikteki kiralık villa ve kiralık yazlık seçenekleri için sol tarafta bulunan bölümden, aradığınız özelliğe tıklayarak istediğiniz özelliklerde kiralık villa ve kiralık yazlık seçenekleri arasında detaylı arama yapabilirsiniz.

Kiralık villa konusundaki web sitemiz sizlere Kiralık Villa ve kiralık yazlık seçeneklerini sunmaktadır. 

Kiralık villa kategorisine giren yazlıklar genellikle oturma odası, mutfak ve yatak odalarından oluşmaktadır. Klimalı, internet bağlantılıdır. Bahçelerinde özel havuzu, havuz terası, açık oturma alanları ve otopark bulunmaktadır. Bu günlük kiralık villalarla ilgili bilgiler ilan sayfalarında detaylı olarak belirtilmiştir. Açıklama bölümlerini mutlaka okuyunuz. Kiralık Villalarla ilgili detaylı bilgiler ilan sayfalarında en detaylı bir şekilde belirtilmiş olup, villa kiralama yada yazlık kiralama ile ilgili aklınıza takılan soruları firmamıza yazabilir yada telefon ile irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Kiralık Villa sadece sizlere özel, özgür bir villada tatil şekli olarak ortaya çıkmıştır. Villa kiralama konusunda 17 yıllık tecrübeye sahip firmamız sizlere en güzel seçenekleri sunmakta özen göstermektedir. Kiralık villa tatili otel motel pansiyon seçenekleri gibi sizlere sınırlamalar getirmez. İstediğiniz saatte kahvaltı yaparsınız, istediğini saatte yemek yersiniz, havuz başında şezlong savaşları yaşamazsınız. Tamamen özgür bir tatil şeklidir. Bundan dolayı “Sadece Konaklama” sloganını kullanmaktayız. Kiralık villada tatil seçeneği sizlere tamamen özel bir tatil imkanı sunar. Kiralık villam, yazlık villam yada tatil villam dedirtecek kadar size özel olan bu kiralık villalarda tatilin keyfini sizde çıkartabilirsiniz.

Kiralık villalar genellikle firmamızca fotoğraf çekilerek sizlere Villa sepeti şeklinde ulaştırılmakta ve villada tatil seçenekleri içinde yazlık kiralık villa ilan web sitemizde yayınlanmaktadır. Resimler sizlere kiralık villanın özelliklerini en güzel şekilde yansıtacak şekilde çekilmeye çalışılmaktadır. Havuz terasından köşeden görünümü, yatak odaları, salon ve mutfak en detaylı bir şekilde fotoğraflanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Günlük Kiralık villa seçeneklerini sizlere kolaylık olması amacı ile Balayı Villa, Deniz Manzaralı, Denize Yakın, Doğa İçinde, Ekonomik Villa , Ev Hayvanı Kabul Eden , Kalabalık Aileler İçin , Lüks Villa, Muhafazakar Villa, Şehir Merkezinde Villa, Şehir Merkezine Yakın Villa ve Yaşlı ve Engelliye Uygun Villa olarak çeşitlere ayrılmıştır. Bu seçenekler arasından sizlere en uygun kiralık villa seçeneklerine bakabilir ve seçim yaparak hayallerinizdeki villa tatilini kiralık villa ve yazlıklarımızda yapabilirsiniz.

Kiralık villa içinde tatil yapan konuklar ihtiyaç halinde bakıcı, aşçı, araç kiralama hizmeti, scooter kiralama hizmetlerinden de faydalanmaktadır. Sizlere tatiliniz öncesi temiz olarak teslim edilen kiralık villalarda isterseniz ekstra günlük yada haftalık temizlik hizmeti de yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gezievim Gayrimenkul Yatırım